Úvod Firma

O firmě

Současná ryze česká společnost CARMAN-DOORS se zabývá výrobou, prodejem a montáží interiérových, protipožárních a celodřevěných dveří. Součástí nabídky jsou i kování všech druhů a typů. Díky nejnovějším CNC technologiím používaných při výrobě dosahujeme vysoké kvality a efektivity. Při výrobě jsou používány pouze vysoce jakostní materiály. Naše výrobky našly uplatnění u individuálních stavebníků, řemeslníků i obchodních řetězců.

Sídlo a výrobní haly CARMAN-DOORS Sídlo a výrobní haly CARMAN-DOORS

Ve svých návrzích se snažíme uplatňovat progresivní trendy současného designu. Neustupujeme však od prověřených výrobních tradic a původních vzorů. Jsme schopni zajistit a materiálově obsáhnout širokou škálu typů, povrchů, různorodých výplní, kování a doplňků. Vize a představy našich zákazníků nás posunují vpřed. Naši specialisté jsou připraveni řešit náročné představy a navrhnout odpovídající řešení. Nezáleží přitom na tom, zda se jedná o moderní interiér nebo rekonstrukci, při které je kladen důraz na přizpůsobení použitých materiálů původním podmínkám. To vše zajišťujeme při udržení nejvyšší kvality, rychlosti dodávek a montáže. Všechny naše výrobky vyrábíme v prvotřídní jakosti, která je garantována certifikátem kvality dle normy ISO 9001. Vybrané typy dveří dále certifikujeme v akreditovaných zkušebnách. Součástí nabízeného zákaznického servisu je komplexní poradenská činnost a veškeré související služby.

Rekonstrukce areálu brownfield CARMAN-DOORS Rekonstrukce areálu brownfield CARMAN-DOORS

Společnost CARMAN-DOORS dále zásadně investuje do obnovy strojního zařízení a rekonstrukcí svého areálu a to vše za přispění Evropské unie.

Historie

Kořeny naší společnosti jsou spjaty s areálem v Porubě, ve kterém působíme od roku 1903. Původní továrnu na nábytek tvořila zámečnická dílna, oddělení stavebních prací, parní pila a obchod s prodejem nábytku a dřeva. V období první republiky bylo v podniku zaměstnáno 120 dělníků a úředníků.

Celému areálu způsobila velké ztráty okupace a následné svobozenecké boje. Větší část objektů v roce 1945 vyhořela. Po válce byla postupně obnovena výroba. Nosným programem byla výroba nábytku pro ložnice a kuchyně. O čtyřicet let později, jako Severomoravské dřevařské závody Šumperk, společnost zaměstnávala 100 osob. Zaměřovala se na výrobu a prodej dveří, stěn i zárubní.

Dne 28. 3. 2006 započala nová éra CARMAN-DOORS. Postupně docházelo k rozšiřování sortimentu a budování kvalitního pracovního prostředí, díky čemuž se z naší společnosti stala stabilní firma, která produkuje výjimečné interiérové dveře.

Líbí se vám dveře nebo doplňky z naší nabídky?

Neváhejte kontaktovat našeho obchodníka pro získání více informací.