Úvod Kariéra

Kariéra

Společnost CARMAN-DOORS, s.r.o., se sídlem v Ostravě - Porubě, tradiční výrobce interiérových dveří, hledá do tvořícího se kolektivu spolupracovníky. Pokud jste osobnost s výraznou orientací na výsledek, organizačními a technickými dovednostmi, máte zkušenosti s prodejem a čekáte na příležitost, neváhejte nás kontaktovat.

Svůj strukturovaný životopis se žádostí o volnou pozici nám zašlete na adresu prace@carman-doors.cz.

Zasláním strukturovaného životopisu uchazeč souhlasí se zpracováním osobních údajů dle "Zásady zpracování osobních údajů pro zákazníky CARMAN-DOORS, s.r.o. - CD 1805" publikovanými na www.carman-doors.cz.

Skladník - řidič

Očekáváme:

  • výuční list
  • komunikativnost
  • vysoké pracovní nasazení
  • znalost manipulace s vysokozdvižnými vozíky (oprávnění k řízení VZV)
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • práci v dynamické a stabilní společnosti na HPP
  • příjemný kolektiv

Náplň práce:

  • bezchybné vydávání zboží na základě dodacích listů
  • provádění průběžné kontroly zboží (inventury) v porovnání se stavem v PC
  • znalost sortimentu
  • udržování neustálého pořádku, provádět pravidelný úklid na skladě
  • bezpečné uložení zboží dle pokynů a nařízení
  • dodržování předpisů BOZP na pracovišti i ze strany třetích osob

Líbí se vám dveře nebo doplňky z naší nabídky?

Neváhejte kontaktovat našeho obchodníka pro získání více informací.