Úvod Služby

Služby

Našim zákazníkům nabízíme komplexní servis, jehož součástí je odborná poradenská činnost, technické konzultace, zpracování cenových nabídek, zaměření stavebních otvorů, doprava, montáž a následný servis. Dále nabízíme pravidelné servisní kontroly požárních uzávěrů.

Cenová nabídka

Cenovou nabídku můžete získat prostřednictvím našich prodejců, obchodních konzultantů nebo elektronicky po odeslání poptávky na adresu poptavky@carman-doors.cz. Nabídka je nezávazná a je možné ji dále upravovat dle Vašich představ.

Technická konzultace

Navržená technická řešení sestavujeme na základě diskuze se zákazníkem, s ohledem na jeho technické, estetické i funkční požadavky. Naše webové stránky obsahují zjednodušenou vizualizaci interiéru s možností volby odstínu podlah i stěn místností, díky čemuž si snáze představíte, jak budou vypadat dveře ve Vašich prostorách. Nabízíme možnost celkového řešení interiérů prostřednictvím spolupracujících architektů a bytových studií.

Zaměření

Po konzultaci a specifikaci dveří v cenové nabídce následuje zaměření otvorů stavby našimi pracovníky, kteří garantují bezproblémovou montáž dveří i obložkových zárubní.

 

Montáž

Samotnou montáž dveří a obložkových zárubní realizují naši proškolení pracovníci, kteří obvykle zaměřují stavební otvor určený daným dveřím.

 

Líbí se vám dveře nebo doplňky z naší nabídky?

Neváhejte kontaktovat našeho obchodníka pro získání více informací.